logo         

KONTAKTY

HISPORT CZ
tel: +420 602 222 405
hisport@hisport.cz

Úvod » HYDRATAČNÍ PÁSY

HYDRATAČNÍ PÁSY

Organismus zatížený sportovním výkonem potřebuje neustálé doplňování energie. Je však třeba doplňovat enrgii takovou formou, aby efekt byl nejen rychlý, ale také dlouhotrvající. A současně aby zdroj energie byl chutný a lehce stravitelný.


- 2x 275 ml lahvičky s pohodlným uzávěrem - Láhve se hodí přesně do ruky, s velkým otvorem pro snadné čištění - Tvarovaný držák lahviček pro intuitivní přístup - Vpředu ve střední poloze velký elastický zip - Pás lze nastavit pro všechny velikosti - Extrémně prodyšná síť v přední a zadní části - Elastické šňůry pro nastavení čísla závodu
naše cena 700 Kč

Flask belt ultra - běžecký pás


- 2x 275 ml lahvičky s pohodlným uzáverěm - Láhve se hodí přesně do ruky, s velkým otvorem pro snadné čištění - Tvarovaný držák lahviček pro intuitivní přístup - Velká kapsa na zip s vnitřní přepážkou a držákem na klíče - Pás lze nastavit pro všechny velikosti - Prodyšná síť na zadní straně - S nastavitelnými smyčkami pro energetické gely apod.
naše cena 850 Kč

Flask belt energy - běžecký pás


Základní pás – Base Belt
Základní pás – Base Belt
Základní pás – Base Belt Ø Jeden všestranný pás pro dodatečné položky Ø Doplňky pro tento pás jsou samostatné Ø Dostupný ve 4 velikostech: Ø Velikost S (26" - 28") Ø Velikost M (29" - 33") Ø Velikost L (34" - 26") Ø Velikost XL (37" - 40")
naše cena 195 Kč

Základní pás – Base Belt